Series
Ratings
42
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupergirlRated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5