Series
Ratings
76
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Last ResortRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5