Series
Ratings
115
Why Women KillRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Fairly OddParents: A New Wish Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 4.0
Big Vape: The Rise and Fall of JuulRated ★ 3.0
Killer SallyRated ★ 3.0