Movies
Ratings
137
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 1.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0