Series
Ratings
23
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0