Series
Ratings
39
My Fair PrincessRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0