Titles you rated
WestworldRated ★ 3.0
SaiRated ★ 3.0
Chosen HomeRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 1.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0