Movies
Ratings
392
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The SilenceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0