Series
Ratings
41- Eun ShilRated ★ 4.0
- Paper CraneRated ★ 5.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
Country DiariesRated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.5
Delicious ProposalRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0