Series
Ratings
37
BrainRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
GhostRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
PastaRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0