Series
Ratings
104
TakenRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Remington SteeleRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
The Wonder YearsRated ★ 4.0- The Wonder YearsRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5- Bambino!Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.0
ERRated ★ 3.5
ERRated ★ 4.0