Series
Ratings
106
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 2.5
- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
Begin Again Season 3Rated ★ 2.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 2.0
The Law of UekiRated ★ 2.5- Psychic SquadRated ★ 1.5
Free!Rated ★ 3.5