Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0