Titles you rated
True DetectiveRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.5
MaMaLand Season 2Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0