Series
Ratings
163
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
The Great Season 2Rated ★ 3.5
The GreatRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5