Series
Ratings
110
My Little TelevisionRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5