Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0