Series
Ratings
55
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
UnicornRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5