Movies
Ratings
347
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 4.0
The Portrait of a LadyRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.0
ShowgirlsRated ★ 4.5
The King of ComedyRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 5.0
DamageRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.5
M. ButterflyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.5
HiddenRated ★ 4.0
The Night PorterRated ★ 5.0
ExoticaRated ★ 3.5