Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5