Series
Ratings
70
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
The Later DatersRated ★ 3.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
Fellow TravelersRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 4.0- 청춘의국Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Love Trip: ParisRated ★ 3.0
Love Is Blind Season 4Rated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 2.5
Love Is BlindRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 3.5
On PointeRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5