Movies
Ratings
187
Perfect GameRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0