Titles you rated
127 HoursRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0