Series
Ratings
203
The Art of SarahRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 0.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Doctor SlumpRated ★ 0.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.0
A Poem A DayRated ★ 2.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 1.5- 짱구는 못말려 8Rated ★ 2.5