Series
Ratings
214
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 대학전쟁Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0