Movies
Ratings
1445
FracturedRated ★ 3.0
Blow OutRated ★ 4.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 4.0
Einstein and the BombRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
NewsiesRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
eXistenZRated ★ 4.0
American FactoryRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Boys Don't CryRated ★ 3.5
The SonRated ★ 4.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.5
The Color of MoneyRated ★ 3.5
Ode to the GooseRated ★ 4.0