Series
Ratings
70- Men on a MissionRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0