Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
Masters of the AirRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 3.5