Movies
Ratings
595
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0