Series
Ratings
101
CelebrityRated ★ 1.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 2.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0- 태풍상사Rated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
The ResurrectedRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5