Series
Ratings
89
Youth of MayRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
NANARated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5