Series
Ratings
28
The Innocent ManRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5