Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0