Series
Ratings
387
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.0
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.5
Our YouthRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0