Series
Ratings
56
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0- 그, 남편, 남자친구들Rated ★ 2.0
- Homicide Team 9 Season 6Rated ★ 3.0
- Homicide Team 9 Season 5Rated ★ 3.0
- Homicide Team 9 Season 4Rated ★ 3.0
- Homicide Team 9 Season 3Rated ★ 3.0
- Homicide Team 9 Season 2Rated ★ 3.0
- Homicide Team 9 Season 1Rated ★ 3.5
Power of LoveRated ★ 3.5- 恋愛ニート~忘れた恋のはじめ方~Rated ★ 2.5
- 인간의 증명Rated ★ 4.0
Wonderful Single LifeRated ★ 3.0
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 3.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 3.0- すいかRated ★ 4.0
Summer NudeRated ★ 3.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
- BOSSRated ★ 3.0
Strawberry Night SPRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 4.5