Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Super BandRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0