Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Quiz LadyRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0