Movies
Ratings
178
Taken 3Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
ClickRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5