Series
Ratings
36
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 2.5
My DearestRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
Another LifeRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 4.0