Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
What Did Jack DoRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
CronosRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.0
End of WatchRated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 2.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 5.0
Gantz:ORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Five Star StoriesRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.5