Series
Ratings
212
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Kamen Rider Den-ORated ★ 3.5
Kamen Rider DoubleRated ★ 3.5
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 4.5
Masked Rider KabutoRated ★ 4.0- Kamen Rider DecadeRated ★ 2.5
- Kamen Rider KivaRated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0- KeroroRated ★ 4.0