Movies
Ratings
101
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5- Sherlock HolmesRated ★ 5.0
White NightRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
The Long Way HomeRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
London Has FallenRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0