Titles you rated
Hana KimiRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 1.0
The RebelRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0