Movies
Ratings
463
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 5.0
Someone You LovedRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0