Series
Ratings
149
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 3.0