Titles you rated
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 1.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0