Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 0.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5
KairosRated ★ 3.5
AliceRated ★ 2.5