Series
Ratings
23
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 2.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- Yona of the DawnRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
ItaKissRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0