Series
Ratings
187
The Gift of Your HeartRated ★ 4.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 0.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
Tokumei!Rated ★ 5.0
Toshishita KareshiRated ★ 4.5
DestinyRated ★ 3.5
Shoujiki FudousanRated ★ 5.0- Good Morning CallRated ★ 5.0
- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 5.0
- Boku no Kawaii wa Madamada Hatsutentojo!?Rated ★ 5.0
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 4.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 0.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Pop Team EpicRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5