Titles you rated
One Room AngelRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0- Neko ZamuraiRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5
SeventeenRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0